Knihy o slavných ženách / Erotika / Návod na pračku
Čtvrtek, 22 Prosinec 2016 23:31

Novináři právě doporučují nejlepší knihy v kategorii pro děti nebo třeba romány i thrillery, knihy o sportu, či kuchařky, a pak také knihy o slavných ženách. Jo, neke :-), je to tak! Takže neváhej, ještě dnes u každého dobrého knihkupce JI najdeš!  Vánoce jsou za rohem!

A pokud si v Příběhu psaném do vody v tyto dny už čtete, pak je to pro knihu i její autorku násobná čest a moc si toho vážíme. Obě ;-) A pokud se mohu s ostatními podělit o vaše mnohdy velmi osobní dojmy, je mi to krásným dárkem vánočním, to mi věřte :-) A pokud do třetice: i proto moc a moc děkuju Evičce, jejíž psaní jsem dnes vybrala:

„Čekala jsem rok a dočkala se, otevřenost jsem předpokládala, uhození hřebíčků a nejednou také, ale že se dá cestopisná kniha tak nonšalantně přetvořit v jemně erotickej román, jsem ani ve snu nepředpokládala. Trefili jste se výtečně, protože sladká slast marmelád a ta duševní, vašeho vášnivého života, sedí víc, jak hrnec na...  U některejch pasáží jsem opět ani nedejchala. Sice mám už dávno po Ježíšku, ale za ten zážitek to stálo. Moc vám děkuju, mějte krásné, klidné Vánoce, a v Novém roce ať vás jen zdraví, láska a štěstí provází.

PS: fakt tam příště vsuňte aspoň technickej popis lodí či pračky, ať se to nečte jedním dechem. (Ale zkopírovanej, vámi popsaný by byl zase čtivej).

PSS: je tam toliko pravdy, že se mi tomu ani nechtělo věřit, často jste jen potvrdili to, co si myslím. Tisíc pus z Moravy posílá Eva!"

 
Nae dobroty
TOPlist