News z Expo 2015, z expedic i manufaktury
Příběh psaný do vody právě vyšel... moje druhá kniha :-)
Středa, 23 Listopad 2016 21:52

Dnes jsem dostala dárek.

K narozkám.

Nádherný.

A klidně to přiznám… chvilku jsem štěstím plakala…

PŘIJĎTE SE NA NĚJ PODÍVAT :-)

 
KŘEST PPDV - POZVÁNKA a další termíny
Středa, 16 Listopad 2016 14:07

Ještě se několikrát vyspíme a sejdeme se v pětihvězdičkovém Boscolo Prague - Autograph Collection Hotel, abychom společně na světě přivítali moji druhou knihu…

Přivítáme také mého osobního a vzácného hosta, dámu, které si velmi vážím, pak budeme křtít, zpívat i pít, někdo si i zatančí. Budeme si povídat, koukat na poslední Danův film o našem ostrovním šílenství, a… už dnes se můžeme těšit na dokonalé čtení z knihy od mistrů slova: pana Otakara Brouska ml. a nově též pana Jana Přeučila! Kdo si pamatuje čtení k POV na prvním křtu, ten ví, že… to bylo o moc lepší než text jen napsaný :-)

Jsem moc ráda, že nás hudebním recitálem potěší swingový mág Jan Smigmator, a mám takové tušení, že to krátké zrovna nebude! Hurá!

A dokonalým překvapením bude jistě odhalení, kdo nás to příjemným odpůldnem provede! Já věřím, že ten nejpovolanější :-), a za tím účelem dokonce balený do white tie!

……………………………………………………………….

Pro ty, kteří ještě doteď netuší, pak… kniha vychází jako cestovatelsko - gurmánské resumé s přesahem do říše objevování ostrovů nejen v mořích a oceánech světa, ale i těch uvnitř nás samotných, vychází jako výsledek devítiměsíční Ostrovní expedice Volvo & Blanka Milfait Rallye 2016.

……………………………………………………………….


Každý host obdrží vzácný marmeládový dárek z manufaktury Blanka Milfaitová & dcery, s.r.o.
Nejodvážnější kniha roku bude v místě k prodeji.
Zveme vás souběžně na skleničku sektu.
Prosíme o dochvilnost.

S úctou a poděkováním partnerům:
Mladá fronta / Volvo Car Czech Republic s.r.o. / Perrier / Vittel / Pago / Slunečná kavárna / Potten Pannen Staněk / Mauviel 1830 / Zwilling J.A.Henckels / Little Rock Star / Krásný Venkov / Boscolo Prague  Hotel /

 

Pozvánka platí pro nekonečný počet hostů :-)
Prosíme, nechte doma sportovní oblečení, dbejte pokynů hostesek a ochranné služby (nežádejte po nich telefon.čísla), děkujeme!


……………………………………………………………….

Nadcházející termíny:

22.11., 10-19:00h            
Srní – společně sníme největší marmošku na světě a oslavíme jedny narozky, souběžný prodej marmeládových pokladů a citrusů, které den předem přiveze pan P. z Neapole!

25.11., 19-21:00h            
Cheb – Galerie 4, vernisáž výstavy fotografií Cesty marmeládové královny, beseda o PPDV, prodej marmeládových pokladů. Výstava potrvá do 11.ledna 2017.

7.12., 16-17:00h              
Ostrava, Dům knihy, beseda a prodej PPDV, soutěž o marmeládové poklady

9.12., 17-18:00h              
České Budějovice, OC Géčko, autogramiáda, soutěž o marmelády, prodej PPDV

13.12., 16:30-17:30h      
Brno, Knihkupectví Barvič a Novotný, autogramiáda, soutěž o marmelády, prodej PPDV

 

Poté pár dnů „volna“ a v lednu startujeme extrémní ROAD SHOW s PPDV!

Knihovny se opět snažily a tak z plánovaných 14 dnů jsou 3 týdny cestování a besed! Detaily ještě přineseme, ale těšit se můžete… třeba zde: Beroun, Trmice, Valašské Meziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Frýdek Místek, Chodov, Sokolov, Tábor, Milovice, Slavičín, Mokré!

 
Expedice je za námi, teď přemýšlím, co kdyby… než odejdu navždy
Středa, 26 Říjen 2016 22:50

Jak jste včera jistě postřehli, řeším budoucnost dcerek. Intenzivněji, než pouhou usilovnou prací a spartskou výchovou, a více, než jen myšlenkami na zrůdný institut poručenství… Podle francouzského návodu jedné z vás, tedy podle knihy Než odejdu na vždy, se vydám do podobného boje, ať nás zavede na jakákoli bojiště v příštích letech!

Nejen rodina, nejen děti, ale i „firma“, moje manufaktura a kavárna potřebují jistotu návaznosti… jistotu pokračování, téměř „jako by se nechumelilo“. Však to bude jistota ekonomická i domova pro moje děti, pro jejich případné roky bez nás, a samo pro toho, kdo se o ně bude starat.

Jsou to děsivé myšlenky, ano, ale co víc je realitou života, než tohle :-( Jsem přesvědčená, že se jedná o dokonalé převzetí odpovědnosti za sebe sama, za životy, kterým jsem život dala!

I proto jsem u zmiňovaného notáře založila eseróčko „Blanka Milfaitová a dcery, s.r.o.“, a právě dnes jsem to s milými okolo nás oslavila. Příznačně: meruňkovým džusíkem! Další kroky nás čekají.

Mimochodem I., hledám schopného právníka, který se mnou do toho boje se systémem, do boje o právo našich dětí na šťastnou budoucnost půjde!

Mimochodem II., aby si slečny Milfaitky nemyslely, že je to procházka růžovým sadem, to marmeládování, tak tříletou namísto čučení na telku zapojujeme pěkně do roboty! We support child labour!

Mimochodem III., už se těším, až někomu prodám první procento podílu v Milfaitovic klanové manufaktuře :-)

 
PŘÍBĚH PSANÝ DO VODY - PŘEDPRODEJ DRUHÉ KNIHY B.M.
Neděle, 02 Říjen 2016 15:43

"…i o té změně pojednává její veleúspěšná kniha Příběh opravdové vášně. Druhá kniha pak představuje ohlédnutí za rokem, který strávila na cestách po ostrovech skutečných i těch, které si neseme jako Robinsoni sami s sobě. Není to kniha jenom o vaření marmelád, putování po mořích a touze žít takový život, který stojí za to, ale také o iluzi slávy a dětských radostech, o schopnosti odlišovat to důležité od ničemného a zbytečného. Je to příběh, který není psán do vody…"

PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN

Anoncovaná cena knihy, která by měla být o pár desítek stran tlustější, než Banky prvotina, je opět 549 Kč. Za tu se bude prodávat v knihkupectvích, ale i u nás. Stejně, jako POV. My vám dnes nabízíme možnost předobjednávky knihy s podpisem autorky, s věnováním a dárkem za 350 Kč!

Objednávka předplacená bankovním převodem - objednávky zasílejte emailem na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Zaplatíte 700 Kč - běžná cena 1 050 Kč


Poštou dostanete PPDV s podpisem a s jedinečným věnováním dle vašich instrukcí & Dárkový poukaz do Slunečné kavárny v ceně 500 Kč! Poukaz je směnitelný za cokoli z našeho sortimentu po dobu roku 2017.

Poštovné, balné, doporučená zásilka, cena 100 Kč k ceně produktu.   
(zašleme poštou ihned po vydání knihy - předpokládaný termín: průběh listopadu)
Údaje k platbě obdržíte v potvrzení přijetí objednávky. Objednávat lze celý říjen!

 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

Strana 1 z 84
Nae dobroty
TOPlist