NEJLEPŠÍ MARMELÁDA NA SVĚTĚ
Pátek, 22 Únor 2013 15:58

V letošním ročníku The World’s Original Marmalade Awards, prestižní soutěže „marmelád z celého světa“, se představila i Moje dobrá marmeláda z minimanufaktury tradičních chutí Naše dobroty v Novohradských horách.

Dne, 22. února v 16:00 nám byla organizátorem oznámena následující HISTORICKÁ BOMBA :-)

Na samotě u lesa jménem Pohoří na Šumavě se narodila…

vřele porotci doporučovaná: marmeláda pomerančová
bronzová medaile: marmeláda mandarinková - klementýnky
bronzová medaile: marmeláda mandarinková - klementýnky s levandulí

ZLATÁ MEDAILE: marmeláda CITRÓNOVÁ S VANILKOVÝM LUSKEM 
 DVOJITÁ ZLATÁ MEDAILE a ABSOLUTNÍ SVĚTOVÝ VÍTĚZ ROKU 2013: marmeláda CITRÓNOVÁ

v naší kategorii byly mezi téměř 400 vzorky uděleny bronzová, stříbrná, zlatá, a absolutní dvojitá zlatá medaile napříč kategoriemi! Manufaktura Naše dobroty nominovala do soutěže 5 vzorků a všech pět uspělo!

V posledních týdnech a měsících se stále častěji hovoří o šlendriánu vydávaném za potraviny a... my myslíme, že je třeba jít příkladem! Jíst jen dobré věci a vyrábět jen dobré věci!  

O jak výjimečnou soutěž se jedná, dosvědčuje i několik čísel: 1 900 vzorků z celého světa (všechny kategorie), od Panenských ostrovů, přes Singapur, Aljašku, Japonsko, USA… po Austrálii i Evropu. Zástupce České republiky se účastnil poprvé.

Je mi zároveň ctí Vám oznámit, že od 1. března 2013 najdete vítěznou Moji dobrou marmeládu v nabídce renomovaného gourmet paláce Fortnum & Mason, Piccadilly 181, Londýn. www.fortnumandmason.com

 
Nae dobroty
TOPlist